Кафедра правознавства, соціології та політологіїЧетвер, 20.06.2019, 11:37

| RSS
Головна
...

Все про нас

Фото/Відео галерея

ALMA MATER
Дрогобицький державний педагогічний університет

Статистика

Головна » 2014 » Квітень » 14 » Звітна конференція
14:58
Звітна конференція

8 квітня 2014 року відбулася звітна наукова конференція викладачів і студентів, організована кафедрою правознавства, соціології та політології Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка.

       Дослідницька робота є однією з найважливіших форм навчального процесу. Наукові лабораторії і гуртки, студентські наукові товариства і конференції, – все це дозволяє студенту почати повноцінну наукову роботу, знайти однодумців по ній, з якими можна порадитися і поділитися плодами своїх досліджень. Кожний дослідник прагне оприлюднити результати своєї праці, одержати відгук на неї. Конференція – ефективний спосіб наукового спілкування. Саме тому щороку на історичному факультеті Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка відбувається звітна наукова конференція викладачів і студентів, яку організує кафедра правознавства, соціології та політології. 8 квітня 2014 року на конференції, робота якої запланована у секціях «Правознавство» (складається  з двох підсекцій), «Соціологія» та «Політологія», з цікавими і змістовними доповідями виступили викладачі кафедри і 29 студентів Дрогобицького вишу та Дрогобицького педагогічного ліцею. Послухати виступи і взяти участь у їхньому обговоренні прийшло близько 20 студентів з різних факультетів університету та ліцеїсти.

      Секція «Правознавство», підсекція «Історія і теорія держави і права» працювала над актуальними проблемами історії й теорії держави і права України. Широка аудиторія, представлена студентами 1 курсу історичного факультету, з інтересом сприйняла доповіді про дипломатичну діяльність ЗУНР у 1921 – 1923 рр. (М. Литвинко), основні етапи конституційної реформи в Україні (В. Марочканич), геополітичний вимір та вибір України як європейської держави (В. Бермес). Варто відзначити оригінальне дослідження Б. Клапатого «Правові аспекти проблеми футбольних фанатів», багатий фактичним матеріалом виступ Р. Берездецького про історичне підґрунтя та правові підстави входження Кримської області до складу УРСР та актуальне для сучасності значення адвокатської діяльності Костя Левицького, про яке доповідала Д. Зозулянська.

      Виступи студентів підсекції «Правове вирішення молодіжних питань» викликали велике зацікавлення в аудиторії. Доповідь студентки 4 курсу ІФМЕТ А.Матвіїшин «Трудові права молодих спеціалістів» спонукала до активного обговорення. Цікавим і змістовним був виступ студентки 3 курсу біологічного факультету М.Гункевич на тему «Охорона здоров'я жінок, неповнолітніх і осіб зі зниженою працездатністю», який супроводжувався мультимедійним забезпеченням.

      У роботі секції «Політологія» взяли участь студенти з соціально-гуманітарного та історичного факультетів, інституту іноземних мов, інституту фізики, математики, економіки та інформаційних технологій (ІФМЕІТ). Усі студенти виступали добре, активно задавали питання, брали участь в обговоренні проблем. Найцікавішими були виступи З. Стахів «Роль Конституції П. Орлика у розвитку української політичної думки» та Г. Мельник «Ідея територіального патріотизму у державотворчій концепції В. Липинського».

         Результативною є також робота секції «Соціологія». Згідно голосування, у якому взяли участь учасники конференції (студенти соціально-гуманітарного, музично-педагогічного факультетів, ІФМЕІТ, Дрогобицького педагогічного ліцею), кращими признано доповіді студентів ІФМЕІТ – Ю.Вашного «Проблеми та перспективи кібер-спорту для молоді України» та Я. Ходака «Проблеми дозвілля сучасної молоді», а також учениці Дрогобицького педагогічного ліцею С. Каліцун «Освітні плани випускників шкіл українсько-польського погрниччя». Жваве обговорення спонукала доповідь студентки 2 курсу музично-педагогічного факультету С.Ферими «Роль вищої освіти у житті сучасної молоді».


 

Категорія: Наукова діяльність | Переглядів: 416 | Додав: kpspddpu | Рейтинг: 0.0/0
Youth journal
Молодь у Центральній та Східній Європі. Соціологічні студії

Календар
«  Квітень 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

Пошук

ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ

Оновлено 17.12.2017

Наша поштова скринька: kpspddpu@gmail.com

Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz