Кафедра правознавства, соціології та політологіїЧетвер, 20.06.2019, 11:06

| RSS
Головна
...

Все про нас

Фото/Відео галерея

ALMA MATER
Дрогобицький державний педагогічний університет

Статистика

Головна » 2014 » Вересень » 4 » Школа соціолога 2014
21:07
Школа соціолога 2014

Інноваційний семінар «Евалюація освітнього простору»


27-29 серпня 2014 року старший викладач кафедри правознавства, соціології та політології канд. соц. н. Богданна Гвоздецька взяла участь у семінарі «Евалюація освітнього простору», який відбувся на базі комплексу «Гарт» Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки (оз. Світязь, Волинська область). Організаторами інноваційного семінару були Інституто соціології, психології та соціальних комунікацій Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, Ягеллонські культурні студії (Краків, Польща), Collegium Civitas (Варшава, Польща). Захід відбувся під патронатом Асоціації ректорів педагогічних університетів Європи.

Ідеєю семінару було ініціювання процесу формування евалюаційної культури в Україні як чинника у визначенні цінності наукових та освітніх програм і проектів, які пропонуються для виконання в Україні, а також окреслення ролі евалюації у демократизації освітнього простору України.

До участі в роботі семінару були запрошені як українські науковці (В. Євтух, В. Андрущенко, Г. Кісла, Н. Коваліско, І. Коцан, О. Мазурик, Л. Хижняк, Г. Щерба) так і закордонні гості (Р. Андерсоне, М. Гунцінгер, А. Жибала, Л. Корпоровіч, М. Руісс). Особливо запам'яталися майстер-класи Лешека Корпоровіча «Наукові і практичні вартості евалюації» (Краків, Польща), Морітца Гунцінгера «Від початкового до кваліфікованого рівня на ринку праці в Європі – шанс просування у повному смислі слів: професійно, персонально, індивідуально» (Франкфурт-на-Майні, Німеччина), Міхаеля Руісса «Як успішно робити публічний журнал» Франкфурт-на-Майні, Німеччина.

Учасникам семінару були вручені сертифікати, що підтверджують їхню активну участь заході. Богданна Гвоздецька була нагороджена грамотою Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки за плідну співпрацю в науково-освітній діяльності та цінними подарунками. Участь у семінарі сприяла налагодженню нових наукових контактів.

 

Категорія: Наукова діяльність | Переглядів: 778 | Додав: kpspddpu | Рейтинг: 0.0/0
Youth journal
Молодь у Центральній та Східній Європі. Соціологічні студії

Календар
«  Вересень 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Пошук

ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ

Оновлено 17.12.2017

Наша поштова скринька: kpspddpu@gmail.com

Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz