Кафедра правознавства, соціології та політологіїЧетвер, 20.06.2019, 11:36

| RSS
Головна
...

Все про нас

Фото/Відео галерея

ALMA MATER
Дрогобицький державний педагогічний університет

Статистика

Головна » 2014 » Квітень » 9 » Наші науковці – у Канаді
18:39
Наші науковці – у Канаді

       Впродовж 10-15 березня 2014 року Світлана Щудло, завідувач кафедри правознавства, соціології та політології, взяла участь у 58 конференції CIES 2014, яка відбулася у Торонто в Канаді. Це – щорічний науковий форум з проблем освіти, який проводиться міжнародною організацією «Товариство порівняльної та міжнародної освіти» і є помітною подією у науковому середовищі Американського континенту. Цьогоріч він організовувася за підтримки Торонтського університету та об’єднав понад 2000 учасників з усіх континентів. Впродовж шести робочих днів відбулося понад 650 пленарних та секційних засідань, круглих столів, стендових презентацій, майстер-класів, виставок тощо.

      Світлана Щудло була запрошена до участі у конференції Фондом Відкритого суспільства для представлення дослідницьких результатів з проблем трансформації освіти у країнах пострадянського простору. До участі у груповій панелі «Приватизація та середня освіта в пострадянських країнах» організатори конференції запросили авторів статей, серед яких і С. Щудло, авторитетного американського журналу «Європейська освіта», а саме його спеціального тематичного випуску, присвяченого проблемам приватизації, маркетизації та комерціалізації освіти в пострадянських країнах. На конференції С. Щудло спільно з докторантом Торонтського університету С. Ковальчуком представили виступ на тему «Зміна ролей директорів шкіл в умовах приватизації середньої освіти: погляд з України». Виступ базувався на результатах авторського дослідження, в основі якого – матеріали глибинних інтерв’ю, проведених з директорами шкіл Західного регіону України, в тому числі і міста Дрогобича.

      За час перебування у Торонто, С. Щудло познаймилася з системою освіти Канади, навчальним процесом у Торонтському університететі, особливостями підготовки вчителів у Канаді, взяла участь заходах, присвячених ювілею Тараса Шевченка, організованих владою Торонто та українською діаспорою провінції Онтаріо.

      Участь у цьому науковому заході дала змогу налагодити цікаві наукові контакти, а також дала поштовх для осмислення того, що для інтеграції у світовий науковий простір нам потрібно якнайшвидше долати мовні бар’єри, включатися у міжнародні грантові проекти, публікуватися у міжнародних виданнях, визнавати освіту як пріоритетну сферу не декларативно, а в реальних діях.

 

Категорія: Наукова діяльність | Переглядів: 340 | Додав: kpspddpu | Рейтинг: 0.0/0
Youth journal
Молодь у Центральній та Східній Європі. Соціологічні студії

Календар
«  Квітень 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

Пошук

ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ

Оновлено 17.12.2017

Наша поштова скринька: kpspddpu@gmail.com

Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz