Кафедра правознавства, соціології та політологіїЧетвер, 20.06.2019, 10:59

| RSS
Головна
...

Все про нас

Фото/Відео галерея

ALMA MATER
Дрогобицький державний педагогічний університет

Статистика

Головна » 2016 » Липень » 3 » Молодіжна політика: проблеми і перспективи 2016
22:12
Молодіжна політика: проблеми і перспективи 2016

ХІІІ Міжнародна наукова конференція «Молодіжна політика: проблеми та перспективи»

12-14 травня 2016 року  наша кафедра провела ХІІІ Мжнародну наукову конференція «Молодіжна політика: проблеми та перспективи», яка зібрала понад 100 науковців з України та Польщі. Співорганізатори конференції – Жешувський університет, Вища державна східноєвропейська школа у Перемишлі, Соціологічна асоціація України, Українська асоціація дослідників освіти, Академія наук вищої школи України, Департамент вінутрішньої та інформаційної політики ЛОДА, Товариство «Юрій Дрогобич». Конференція включена до плану наукових заходів МОН України.

Учасниками конференції були відомі дослідники у галузі соціології молоді, які репрезентували різні наукові школи вітчизняної та польської соціології, а також державні службовці, представники молодіжних громадських організацій, студенти. Впродовж трьох днів обговорювалися найактуальніші проблеми формування та реалізації молодіжної політики в національному та міжнародному контекстах. Робота конференції охопила такі тематичні напрями: молодь на пограниччях країн Центральної та Східної Європи; теоретичні та прикладні аспекти формування громадянської ідентичності та патріотизму молоді; внутрішньо переміщені особи: соціальний захист молоді; молодь у сучасних глобалізаційних процесах; освітня політика: сучасні тренди.

Урочисто відкрили конференцію та привітали учасників ректор ДДПУ проф. Надія Скотна, міський голова міста Дрогобича Тарас Кучма, керівник відділу молодіжної політики, сім’ї та спорту Дрогобицької міскої ради Олександра Пашко віце-президент Соціологічної асоціації України проф. Людмила Сокурянська, яка зачитала вітання від президента САУ акад. Віля Бакірова.

На пленарному засіданні були представлені результати найновіших міжнародних соціологічних проектів, проведених серед школярів та студентської молоді. З доповідями виступили проф. Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна Людмила Сокурянська, директор Інституту соціології Зеленогурського університету проф. Марія Зєлінська (Польша), директор Українського інституту соціальних досліджень імені О.Яременка Тетяна Бондар (м. Київ).

Програма конференції була дуже насиченою: окрім пленарного та шести секційних засідань, в межах конференції пройшов «круглий стіл» за участю студентів українських та польських університетів «Роль студентського самоврядування в підвищенні якості університетської освіти та забезпеченні академічної доброчесності» (модератори: студенти ДДПУ Олена Мяло, Оксана Малетич, Зоряна Стахнів). Також відбувся «круглий стіл» «Розвиток лідерського потенціалу університетів», в межах якого представлено Програму розвитку лідерського потенціалу у вищій освіті України (Британська Рада, Інститут вищої освіти Національної академії педагогічних наук України), в якій бере участь університетська команда ДДПУ. Викликав велике зацікавлення учасників конференції ще один захід – презентація монографії д.філос.н. Сергія Курбатова «Феномен університету в контексті часових та просторових викликів» (Інститут вищої освіти Національної академії педагогічних наук України, м. Київ). У межах секції «Освітня політика: сучасні тренди» відбулася презентація новоствореної на базі ДДПУ Української асоціації дослідників освіти, де було окреслено завдання, стратегію розвитку та основні дослідницькі проекти Асоціації.

Матеріали виступів учасників конференції увійшли до міжнародного наукового збірника «Молодіжна політика: проблеми та перспективи. Випуск 7.» (Дрогобич-Жешув, 22 д.а., за ред. С.Щудло та П.Длугоша), який до початку конференції отримали усі учасники.

 

Категорія: Наукова діяльність | Переглядів: 429 | Додав: kpspddpu | Рейтинг: 0.0/0
Youth journal
Молодь у Центральній та Східній Європі. Соціологічні студії

Календар
«  Липень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Пошук

ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ

Оновлено 17.12.2017

Наша поштова скринька: kpspddpu@gmail.com

Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz