Кафедра правознавства, соціології та політологіїЧетвер, 20.06.2019, 11:57

| RSS
Головна
...

Все про нас

Фото/Відео галерея

ALMA MATER
Дрогобицький державний педагогічний університет

Статистика

Головна » 2015 » Травень » 20 » Конференція 2015
22:41
Конференція 2015

«Молодіжна політика: проблеми та перспективи»

     Проведення конференції «Молодіжна політика: проблеми та перспективи» стало доброю традицією у нашому університеті. 14 – 16 травня цього року відбувся уже ХІІ науковий форум. Прикметно, що відбувається він весною у дні науки і стає все більш резонансною науковою подією. Конференція, яку організовує кафедра правознавства, соціології та політології, привертає чимраз більшу увагу науковців не лише з усієї України, а й з-за кордону. Про це свідчить географія учасників: до нашого університету прибули гості з Києва, Харкова, Одеси, Маріуполя, Запоріжжя, Мелітополя, Рівного, Миколаєва, Ужгорода, Львова, Чернівців та інших міст.

     Необхідно відзначити, що дана конференція є спільним українсько-польським науковим проектом. Цьогоріч численну польську делегацію очолювали професор Беата Шлюз та доктор Петр Длугош з Жешувського університету. У конференції брали участь науковці інших університетів Польщі, зокрема Краківського педагогічного університету, Економічного університету у Вроцлаві, Польсько-німецького дослідницького інституту у Познані та Франкфунті, а також інших. Незважаючи на складну ситуацію у державі, непростий час у науці, цей науковий захід зібрав таке широке представництво. Учасниками конференції були 16 докторів наук, професорів (серед них: проф. Людмила Сокурянська, проф. Віталій Онищук, проф. Лариса Хижняк, проф. Владислав Вербець, проф. Микола Туленков) та 27 кандидатів наук, доцентів, а також аспіранти та магістри.

     Потрібно підкреслити, що ця конференція стала важливим міжнародним соціологічним форумом. Про це свідчить є той факт, що співорганізаторами конференції є Соціологічна асоціація України та Польське соціологічне товариство. З вітальним словом до учасників конференції звернулася віце-президент САУ, академік Вищої школи України, професор Людмила Сокурянська.

     Конференція «Молодіжна політика» включена також до плану наукових заходів Міністерства освіти і науки України і відбувається під патронатом Міністерства.

     Проблематика конференції була широкою, цікавою і надзвичайно актуальною. Робота конференції проходила впродовж двох днів у формі пленарного та трьох секційних засідань. У межах конференції були обговорені питання, пов’язані з особливостями ролі молоді в умовах сучасного суспільства, зокрема в сучасних українських реаліях. В центрі уваги науковців були також проблеми реформування системи освіти, реалізації молоді на ринку праці, адаптації в умовах суспільства ризику та інші. За матеріалами конференції укладено збірник наукових праць під назвою «Молодіжна політика: проблеми та перспективи» (Вип. 6).

     У рамках конференції мала місце і цікава культурна програма. Після плідної наукової роботи, відбувся творчий вечір учасника конференції доктора соціологічних наук, професора, завідувача кафедри філософії, соціології та політології Маріупольського державного університету Богдана Слющинського. Науковець є членом Національної спілки композиторів та Національної спілки письменників України.

    Гостям були представлені різнопланові екскурсії: місцями Бруно Шульца (екскурсовод Віра Романишин), старовинний Дрогобич (екскурсовод Богдан Лазорак), Дрогобицька ратуша (екскурсовод Леонід Гольберг) та Церква Св. Юра. Візитівкою нашого університету стали виступи студентів Центру музичного мистецтва (керівники Андрій Душний та Олександра Німилович).

     Маємо надію, що наукові доповіді, дискусії були цікавими і пізнавальними для практичного використання, а перебування у нашому університеті та Франковому краї залишили гарні враження у гостей конференції.

Категорія: Наукова діяльність | Переглядів: 289 | Додав: kpspddpu | Теги: соціології та політології, молодіжна політика. ддпу. кафедра п | Рейтинг: 0.0/0
Youth journal
Молодь у Центральній та Східній Європі. Соціологічні студії

Календар
«  Травень 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Пошук

ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ

Оновлено 17.12.2017

Наша поштова скринька: kpspddpu@gmail.com

Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz