Кафедра правознавства, соціології та політологіїЧетвер, 20.06.2019, 11:48

| RSS
Головна
...

Все про нас

Фото/Відео галерея

ALMA MATER
Дрогобицький державний педагогічний університет

Статистика

Головна » 2017 » Листопад » 7 » Кафедра відзначила своє 15-ліття
21:36
Кафедра відзначила своє 15-ліття

03 – 04 листопада 2017 року відбулася XIV Міжнародна наукова конференція «Молодіжна політика: проблеми та перспективи», присвячена 15-літтю створення кафедри правознавства, соціології та політології. Співорганізаторами наукового форуму були Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна, Зеленогурський університет (Республіка Польща), Соціологічна асоціація України і Українська асоціація дослідників освіти. У конференції взяли участь науковці з Інституту вищої освіти НАПН України, Інституту освітньої аналітики МОН України, Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Сумського державного університету та ін. Зарубіжна наука була представлена делегаціями Зеленогурського університету та Природничо-гуманітарного університету у Сєдльцах (Республіка Польща). Проблематика конференції була обширною, цікавою і надзвичайно актуальною. Маючи певні дослідницькі результати, цікаві ідеї, провівши низку соціологічних досліджень, науково-практична конференція дала змогу їх обговорити, обмінятися думками. Модератором конференції виступила завідувач кафедри, професор Світлана Щудло.

З вітальним словом до учасників конференції звернулися: ректор університету професор Надія Скотна, декан історичного факультету професор Леонід Тимошенко, а також керівник відділу сім’ї, молоді та спорту виконавчих органів Дрогобицької міської ради Леся Пашко, яка вручила проф. Світлані Щудло Почесну грамоту міського голови за внесок кафедри у розвиток міста. Ректор проф. Надія Скотна зачитала вітальні листи, які надійшли від ректора Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна, президента Соціологічної асоціації України академіка Віля Бакірова з нагоди конференції та ювілею кафедри. 

Із презентацією до 15-ліття кафедри правознавства, соціології та політології «Становлення та здобутки кафедри» виступив кандидат історичних наук, доцент Ярослав Комарницький. Зокрема він відзначив, що за 15 років діяльності кафедри викладачами підготовлено та опубліковано 670 праць, з них: 12 – монографій; 78 – підручників та навчальних посібників; 520 – наукових статей, в т.ч. у закордонних виданнях – 82; 60 – тез; видано 19 наукових збірників. До ювілею викладачі кафедри видали колективну монографію «Молодь у сучасних євроінтеграційних процесах», а також наукового збірника матеріалів під назвою «Молодіжна політика: проблеми і перспективи» (Вип. 8, Дрогобич – Зелена Гура).

Робота конференції відбувалася у формі пленарного та двох секційних засідань. На пленарному засіданні конференції виступили: доктор філософських наук, старший науковий співробітник Інституту вищої освіти НАПН України Сергій Курбатов, професор Зеленогурського університету Беата Тшоп, професор Світлана Щудло.

У другій половині дня робота конференції продовжилася у двох секціях: «Полівимірність молоді як об’єкту досліджень» та «Освітня політика: сучасні тренди».

Цікавою була і культурна програма. Гості мали змогу милуватися театралізованою екскурсією «Таємниці Дрогобицької ратуші», а також побували у Музеї-заповіднику Івана Франка "Нагуєвичі".

 

Категорія: Різне | Переглядів: 123 | Додав: kpspddpu | Рейтинг: 0.0/0
Youth journal
Молодь у Центральній та Східній Європі. Соціологічні студії

Календар
«  Листопад 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Пошук

ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ

Оновлено 17.12.2017

Наша поштова скринька: kpspddpu@gmail.com

Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz