Кафедра правознавства, соціології та політологіїЧетвер, 24.09.2020, 17:26

| RSS
Головна
...

Все про нас

Фото/Відео галерея

ALMA MATER
Дрогобицький державний педагогічний університет

Статистика

Головна » Архів матеріалів

27 березня 2018 року Ірина Мірчук - викладач соціологічних дисциплін, доцент кафедри правознавства, соціології та політології Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка - відвідала 11 клас ЗОШ №6 міста Стебник та провела профорієнтаціну сроботу серед школярів. Дрогобицький університет запрошує випускників школи на навчання. Кафедра правознавства соціології та політології пропонує Вам здобути фах за спеціальністю СОЦІОЛОГІЯ.

Категорія: Різне | Переглядів: 305 | Додав: kpspddpu | Дата: 02.05.2018

Викладач кафедри правознавства, соціології та політології Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка канд. юрид. наук доцент Олександра Проць зустрілася з випускниками ЗОШ №10 міста Дрогобича та провела профорінтаційну роботу. Разом з викладачем спілувалася з учнями випускниця цієї школи, а зараз - студентка освітнього рівня "Магістр" спеціальності "Історія" зі спеціалізацією "Правознавство" Крістіна Тарнавська.

 

Переглядів: 248 | Додав: kpspddpu | Дата: 02.05.2018

15 березня 2018 року викладачі кафедри правознавства, соціології та політології історичного факультету Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка доц. Єлизавета Копельців- Левицька та ст.викл. Наталія Кантор відвідали навчальні заклади Стрийщини з профорієнтаційною метою. Науковці побували у Навчально-виховному комплексі «Школі І ступеня - гімназії імені Митрополита Андрея Шептицького» та Стрийському коледжі Львівського аграрного університету, що здійснює підготовку молодших бакалаврів та спеціалістів у галузі права.
Під час зустрічі викладачі ознайомили учнів та студентів зі спеціальностями ДДПУ імені Івана Франка та історичного факультету зокрема, умовами вступу на навчання, закцентували увагу на можливостях навчання за скороченим терміном, що особливо актуально для випускників Стрийського коледжу Львівського аграрного університету.

< ... Читати далі »

Категорія: Різне | Переглядів: 214 | Додав: kpspddpu | Дата: 02.05.2018

20 березня 2018 року у Дрогобицькому педагогічному ліцеї відбувся науково-методичний семінар для вчителів ліцею на тему «Соціологічний портрет українського вчителя (за результатами дослідження TALIS)».

Ініціаторами заходу стали учасники проекту І-ої Зимової школи «Європейські індикатори якості освітніх досліджень» в межах проекту Erasmus+, організованої Дрогобицьким державним педагогічним університетом імені Івана Франка та Українською асоціацією дослідників освіти,  – директор педагогічного ліцею Ольга Заяць та доценти кафедри правознавства, соціології та політології ДДПУ імені Івана Франка Ірина Мірчук та Оксана Зелена.

Під час семінару доповідачі представили вчителям знання, отримані під час Школи, розкрили дослідницьку ... Читати далі »

Категорія: Наукова діяльність | Переглядів: 267 | Додав: kpspddpu | Дата: 02.05.2018

13 березня 2018 р. на історичному факультеті ДДПУ імені Івана Франка відбувся семінар «Усна історія як метод і джерело». Модератори: Юрій Волошин та Анастасія Момот - науковці Полтавськоо педагогічного уніврситету ім. В.Г.Короленка. Студентська аудиторія була переповнена бажаючими послухати гостей факультету. Було цікаво і актуально. Хоча матеріал був спрямований на істориків, з великим задоволенням та користю взяли участь у семінарі студенти-соціологи та викладачі соціологічних дисциплін. Значна увага була приділена етичним засадам проведення усноісторичних досліджень, розробці соціологічного інструментарію та методиці нтерв'ювання, правилам транскрибування тощо. На завершення усі слухачі отримали книгу "Жива історія" та сертифікат про участь у семінарі.

... Читати далі »

Переглядів: 251 | Додав: kpspddpu | Дата: 02.05.2018

З 03 березня по 10 березня 2018 року завідувач кафедри правознавства, соціології та політології професор Світлана Щудло взяла участь у програмі академічної мобільності для викладачів ERASMUS+ та провела курс лекцій на відділі суспільних та гуманітарних наук Вищої державної професійної школи імені Вітелона у Легниці.

Переглядів: 249 | Додав: kpspddpu | Дата: 02.05.2018

13 березня 2018 р. викладачі кафедри правознавства, соціології та політології разом зі студентами спеціальностей соціологія, історія та правознавство, професійне навчання Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка взяли участь літертурно-мистецькому заході у рамках святкувань 204-літнього ювілею Т.Г.Шевченка, що відбувся у відділі діаспорної літератури Дрогобицької міської бібліотеки імені В.Чорновола. Незабутні віршові твори Тараса Шевченка декламували студентки історичного факультету Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка Ольга Курнат та Ірина Стрипа. Також відбувся концерт музичних творів українських композиторів, декламування поезії Кобзаря та виставка рідкісних видань його творів і досліджень української діаспори життя і діяльності поета. Музичні твори виконували учні Дрогобицької дитячої музичної школи № 1 під керівництвом викладачів цього закладу подружжя Тет ... Читати далі »

Категорія: Різне | Переглядів: 249 | Додав: kpspddpu | Дата: 02.05.2018

У видавництві Інституту психіатрії та неврології у Варшаві вийша монографія польських науковців та колективу соціологів кафедри правознавства, соціології та політології Дрогобицького педагогічного університету імені Івана Франка (Світлана Щудло, Ірина Мірчук) й кафедри соціології та соціальної роботи Львівської політехніки (Лариса Климанська, Галина Герасим, Віктор Савка, Ольга Герус) під редакцією професора Криштофа Осташевського (Варшава). До монографії увійшли матеріали дослідження, проведеного серед 15-літньої польської та української молоді, присвяченого соціальному та психічному здоров'ю цієї соціально-демографічної групи, проявам ризикованої поведінки, схильності до різних форм узалежнень тощо. З українського боку дослідження охпило Львівську область (Львів, Дрогобич та села Дрогобицького району), вибірка склала 1800 учнів міських та сільських закладів освіти. Координатор дослідження з українського оку -
... Читати далі »

Категорія: Наукова діяльність | Переглядів: 281 | Додав: kpspddpu | Дата: 02.05.2018

7 лютого 2018 року професор Світлана Щудло взяла участь у конвокації – підведенні підсумків реалізації університетських проектів командами-учасницями Програми Британської ради «Розвиток лідерського потенціалу університетів України».

На підсумкову зустріч, що відбулася у Києві, були запрошені команди або їх представники 40 університетів, які долучені до цієї масштабної міжнародної програми формування в університетських середовищах України агентів освітніх змін. Учасниками зустрічі були заступник міністра МОН України Юрій Рашкевич та директор Британської Ради в Україні Саймон Вільямс.

Світлана Щудло представила командам ІІ та ІІІ етапу Програми мотиваційний відеоролик про результати участі дрогобицької команди у Проекті Британської ради і розповіла про те, які змі ... Читати далі »

Категорія: Наукова діяльність | Переглядів: 242 | Додав: kpspddpu | Дата: 02.05.2018

Налагоджуємо українсько-японську співпрацю. Сьогодні гостем нашого університету та кафедри правознавства, соціології та політології був відомий соціолог-урбаніст професор університету Мейдзі Гакуїн (Токіо, Японія) Інституту соціології та соціальних наук Шіндзі Іванага. Професор викладав в Університеті Сорбони та Гамбурзькому університеті. В Україні викладав у КНУ імені Тараса Шевченка та ЛНУ імені Івана Франка. Цікавий співрозмовник, відкритий, комунікабельний. Захоплений Україною, зацікавлений національними традиціями. Період Різдвяних свят дуже благодатний і унікальний період для знайомства з традиційною українською культурою. Завтра у нас в місті Водохреща, конкурс вертепів. Спілкування та знайомство з містом продовжимо завтра.

... Читати далі »

Переглядів: 271 | Додав: kpspddpu | Дата: 02.05.2018

1 2 3 ... 10 11 »
Youth journal
Молодь у Центральній та Східній Європі. Соціологічні студії

Календар
«  Вересень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

Пошук

ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ

Оновлено 17.12.2017

Наша поштова скринька: kpspddpu@gmail.com

Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz