Кафедра правознавства, соціології та політологіїПонеділок, 19.03.2018, 05:16

| RSS
Головна
...

Все про нас

Фото/Відео галерея

ALMA MATER
Дрогобицький державний педагогічний університет

Статистика

Головна » Архів матеріалів

03 – 04 листопада 2017 року відбулася XIV Міжнародна наукова конференція «Молодіжна політика: проблеми та перспективи», присвячена 15-літтю створення кафедри правознавства, соціології та політології. Співорганізаторами наукового форуму були Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна, Зеленогурський університет (Республіка Польща), Соціологічна асоціація України і Українська асоціація дослідників освіти. У конференції взяли участь науковці з Інституту вищої освіти НАПН України, Інституту освітньої аналітики МОН України, Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Сумського державного університету та ін. Зарубіжна наука була представлена делегаціями Зеленогурського університету та Природничо-гуманітарного університету у Сєдльцах (Республіка Польща). Проблематика конференції була обширною, цікавою і надзвичайно актуальною. Маючи ... Читати далі »

Категорія: Різне | Переглядів: 60 | Додав: kpspddpu | Дата: 07.11.2017

25 жовтня 2017 року в актовій залі ДДПУ імені Івана Франка відбулася лекція-презентація Олега Мицика – відомого адвоката, керівника адвокатського об’єднання «Мицик і партнери» (м. Львів) – на тему: «Що повинен знати педагог про кримінальний процес?». Слухачами лекції були студенти різних спеціальностей нашого університету. Зі вступним словом до студентів звернулася ректор проф. Надія Скотна. Модерувала захід проф. Світлана Щудло. Під час лекції студенти поглибили свої знання щодо використання норм права у своїй майбутній педагогічній діяльності, обговорили проблеми інституціалізації ювенальної юстиції. Офіційний півторагодинний виступ продовжився неформальним спілкуванням зі студентами, численними запитаннями. Ця лекція розпочала низку заходів кафедри правознавства, соціології та політології, присвячених Дню прав людини, який відзна ... Читати далі »

Переглядів: 47 | Додав: kpspddpu | Дата: 25.10.2017

 

17 жовтня 2017 року відбулася зустріч соціологів кафедри правознавства, соціології та політології ДДПУ імені Івана Франка проф. Світлани Щудло та доц. Ірини Мірчук з вчителями Дрогобицького району.  Викладачі буди запрошені до участі у семінарі-практикумі керівників методичних об'єднань класних керівників  на тему "Сучасний учитель та використання ІКТ у роботі класного керівника", що відбувся  на базі методичного кабінету відділу освіти райдержадміністрації . Науковці ознайомили вчителів з результатами найновіших дослідницьких проектів кафедри з проблем освіти, а також, користуючись нагодою, провели профорієнтаційну роботу. Більше інформації за адресою http://drohobych-rda.gov.ua/19/15081-vikoristannya-nformacyno-komunkacynih-tehnology-obgovorili-vchitel-rayonu.html

... Читати далі »

Переглядів: 44 | Додав: kpspddpu | Дата: 25.10.2017

6 жовтня 2017 року завідувач кафедри правознавства, соціології та політології професор Світлана Щудло та доцент цієї ж кафедри Ірина Мірчук взяли участь в урочистих заходах Інавгурації нового навчального року у Вищій професійній школі імені Вітелона у Лєгніце (Польща).
За дорученням ректора професора Надії Скотної та від імені академічної спільноти Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка професор Світлана Щудло передала вітання викладачам та студентам Лєгніцької вищої школи. Члени дрогобицької делегації зустрілися з представниками відділу міжнародних зв’язків та керівництвом відділу соціальних та гуманітарних наук, з якими обговорили й окреслили шляхи підготовки і реалізації спільних проектів в дидактичній та науковій сферах, зокрема академічного обміну в межах програми ERASMUS+, проведення спільних наукових заходів тощо. Також сенат вищої школи нагородив професора Світлану Щудло пам’ятною відзнакою за партнерську співпрацю та Дипломо ... Читати далі »

Переглядів: 45 | Додав: kpspddpu | Дата: 10.10.2017

З ініціативи та за підтримки партнера нашого університету організації PARPA (Польська державна агенція профілактики алкогольних проблем) завідувач кафедри правознавства, соціології та політології проф. Світлана Щудло разом з соціологами НУ «Львівська політехніка» взяла участь у VIII Міжнародній науковій конференції Європейської асоціації превентивних досліджень "Якість у превенції", що проходила 20-22 вересня 2017 р. у Відні на базі Федерального міністерства здоров'я та безпеки жінок Австрії. У межах конференції українські учасники (проф. Світлана ... Читати далі »

Категорія: Міжнародна співпраця | Переглядів: 48 | Додав: kpspddpu | Дата: 01.10.2017

Переглядів: 79 | Додав: kpspddpu | Дата: 21.09.2017

14 вересня 2017 року студенти-соціологи та проф. Світлана Щудло відвідали унікальний захід, який відбувся у Дрогобицькій міській бібліотеці імені В.Чорновола  в межах 24-го Форуму видавців - презентацію літературного-мистецького проекту "Есе про все" , автором якого є дрогобичанин з Мюнхена Олександр Гейдек. У видавництві "Коло" вийшло друком п'ять книг, автори яких представили свої твори, а саме: дрогобичани Андрій Юркевич, Єва Райська, Наталка Звірянська та львів’яни Уляна Кацал і Роман Онишкевич. Літературне спілкування гармонійно доповнювали музичні твори у виконанні Лілії Кобільник (викладача ДДПУ, композитора, диригента), Дмитра Кацала (керівника хорової карели "Дударик", і, до речі, випускника нашого університету). Після презентації усі учасники могли придбати книги з автографами, поспілкуватися з авторами. &nb ... Читати далі »

Категорія: Різне | Переглядів: 131 | Додав: kpspddpu | Дата: 16.09.2017

З 2 по 5 вересня 2017 року у Дрогобицькому університеті на запрошення ректора професора Надії Скотної перебувала з офіційним візитом делегація Вищої професійної школи ім. Вітелона партнерського міста Лєгніце на чолі з ректором проф. Ришардом Писарськи. У складі делегації були також проректор з науки та міжнародних відносин професор Єжи Пєткевич, ректор Вищої професійної школи ім. Вітелона (у 1998-2011рр.), почесний доктор нашого університету проф. Станіслав Домбровський, заступник канцлера, голова товариства «Академічна спільнота» магістр Єжи Стефаняк, координатор наукових проектів Ви ... Читати далі »

Переглядів: 63 | Додав: kpspddpu | Дата: 09.09.2017

Vivat Academia!
Vivant professores!

3 вересня 2017 року у Дрогобицькому державному педагогічному університеті  імені Івана Франка відбулася інавгурація нового 2017/2018 навчального року.  
Колектив кафедри правознавства, соціології та політології приєднується до усіх вітань, які прозвучати на адресу студентів та викладачів в цей урочистий день, та вітає усіх з Днем знань та початком нового навчального року!
Бажаємо колегам плідного і наповненого новими науковими звершеннями року, а студентам - сміливо підкорювати нові вершини знань, йти впевнено до омріяної мети, бути активними та ініціативними! Нехай він буде для усіх успішним! 

Окреме вітання колектив кафедри шле студентам-соціологам! 

... Читати далі »

Прикріплення: 1
Категорія: Різне | Переглядів: 63 | Додав: kpspddpu | Дата: 09.09.2017

Ключем до якісної підготовки сучасних фахівців у вищому навчальному закладі є максимальне залучення викладачами-науковцями студентів впродовж усього періоду навчання до наукової та дослідницької роботи. Важливою є і відповідна атмосфера  для конструктивної та  ефективної співпраці викладача та студента.  Значною мірою це стосується здобуття фаху соціолога. Принципами науковості, демократизму, студентоорієнтованого навчання керуються викладачі кафедри правознавства, соціології та політології ДДПУ імені Івана Франка, забезпечуючи підготовку соціологів в університеті.  Підбиваючи підсумки навчального року, який щойно завершився, можна  стверджувати, що наукові і дослідницькі кроки студентів дають свої позитивні плоди. Підтвердженням цього є призові місця на олімпіаді, перші наукові публікації на матеріалах соціологічного дослідження, в ... Читати далі »

Категорія: Наукова діяльність | Переглядів: 170 | Додав: kpspddpu | Дата: 10.07.2017

1 2 3 ... 9 10 »
Youth journal
Молодь у Центральній та Східній Європі. Соціологічні студії

Календар
«  Березень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Пошук

ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ

Оновлено 17.12.2017

Наша поштова скринька: kpspddpu@gmail.com

Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz